Jämsän Metalli ja Kuljetus

Nimensä mukaisesti Jämsästä käsin palveleva Jämsän Metalli ja Kuljetus tarjoaa monipuolista palvelua aina maanrakennus­töistä sähkö­urakointiin ja purkutöistä rakennus­urakointiin Keski-Suomen seudulla. Meiltä saat myös laadukkaita metalli­tuotteita. Ota meihin yhteyttä ja kerro, kuinka voimme palvella sinua.

Organisaatiomme verkkolaskutusosoitetiedot ovat:

Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy

0927198-2

Verkkolaskuosoite: 003709271982

OVT-tunnus: 003709271982

Operaattori/välittäjä: Apix Messaging Oy

Operaattoritunnus: 003723327487

Jos välittäjänne (verkkolaskuoperaattori) on joku seuraavista pankeista: Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankki, Säästöpankki, Aktia Säästöpankki Oyj, Tapiola Pankki, Ålandsbanken

Verkkolaskut tulee lähettää seuraavaan osoitteeseen:

Verkkolaskuosoite 003723327487

Operaattoritunnus: DABAFIHH

Sähköposti laskut pyydämme lähettämään seuraavaan osoitteseen:

Yksi sähköposti voi sisältää yhden laskun PDF-muodossa. jmkoy@skannaus.apix.fi

Paperilaskut pyydämme lähettämään alla olevaan osoitteeseen:

Ellette pysty lähettämään sähköisiä laskuja, pyydämme lähettämään laskut skannauspalveluumme seuraavaan osoitteeseen:

JMKOY

@A29823.etag.fi@

PL 1000

00781 HELSINKI

Laskutusosoitteeseen lähetetään vain laskuja, ei muuta materiaalia. Laskutusosoitteen tulee olla täydellinen yllämainitun mukaisesti. Laskutusosoite tulee näkyä oikein laskussa ja kuoressa. Useampisivuiset laskut tulee lähettää ilman niittejä.

 


Toimitusjohtaja
Jorma Muhonen
jorma.muhonen@jmkoy.fi
+358 400 542 656

Työpäällikkö
Hannu Kantola
hannu.kantola@jmkoy.fi
+358 404846977

Työnjohtaja, metallityöt
Petri Peltonen
petri.peltonen@jmkoy.fi
+358 40 547 9656

Työnjohtaja, maanrakennus
Juha Tyry
juha.tyry@jmkoy.fi
+358 400 547 715

Toimistosihteeri, laskutus ja toimistopalvelut
Pia-Maria Tyry
pia-maria.tyry@jmkoy.fi
+358 40 8364 537

Rakennuspalvelut
Arttu Kaukonen
arttu.kaukonen@jmkoy.fi
+358 40 587 7833