Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy palvelee Jämsästä käsin

Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy tarjoaa monipuolista ja ammattitaitoista palvelua maanrakennuksessa, rakentamisessa, purkutöissä ja metallituotteiden valmistuksessa Jämsässä, Keski-Suomessa sekä myös muualla Suomessa tarpeiden mukaan.

Ota yhteyttä ja kysy lisää monipuolisista palveluistamme!

Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy


Verkkolaskutuksen tiedot:
Verkkolaskutusosoite 003709271982
Operaattori Pagero
Välittäjän tunnus 003723609900 tai Pagero

Laskut sähköpostitse:
PDF-laskun voi lähettää osoitteeseen admicom@xbs-salo.com. Yhdessä sähköpostissa voi olla vain yhden laskun tiedot yhdessä PDF-tiedostossa, joten laskun mahdolliset liitteet tulee skannata samaan PDF-tiedostoon laskun jatkosivuiksi.


Postitetun laskun osoite: 

Huomioithan, että PDF-laskussakin tulee olla paperilaskun osoitetiedot. Paperilaskun osoite on
Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy
OVT 003709271982
  PL 908
02066 Docuscan


Teillä on myös mahdollisuus lähettää veloituksetta laskunne Pageron portaalin kautta. Lue lisää: https://www.pagero.fi/project-pages/admicom/

Muu posti: 

Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy
   Mäkirinne 1
42300 Jämsänkoski

Mikäli verkkolaskutuksesta tulee kysyttävää:
Sanna Sillanpää
Tilitalo Aaltonen Oy
  044 722 59 64
   sanna.sillanpaa@tilitaloaaltonen.fi


Henkilökunta:

Toimitusjohtaja
Jorma Muhonen
   jorma.muhonen@jmkoy.fi
   0400 542 656

Työpäällikkö
Hannu Kantola

   hannu.kantola@jmkoy.fi
   040 484 6977

Työnjohtaja, metallityöt
Petri Peltonen

   petri.peltonen@jmkoy.fi
   040 547 9656

Työnjohtaja, maanrakennus
Juha Tyry

   juha.tyry@jmkoy.fi
   0400 547 715

Toimistosihteeri, laskutus ja toimistopalvelut
Pia-Maria Tyry

   pia-maria.tyry@jmkoy.fi
 040 8364 537

Rakennuspalvelut
Arttu Kaukonen

   arttu.kaukonen@jmkoy.fi
   040 587 7833

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Jotta sivuston käyttö olisi sinulle sujuvaa ja mainokset kiinnostavia, käytämme kumppaniemme kanssa sivustolla evästeitä. Jos et hyväksy evästeitä, muuta selaimesi asetuksia. Lisätietoja. Hyväksyn evästeiden käytön jatkamalla sivuston käyttöä.