Jämsän Metalli ja Kuljetus

Nimensä mukaisesti Jämsästä käsin palveleva Jämsän Metalli ja Kuljetus tarjoaa monipuolista palvelua aina maanrakennus­töistä sähkö­urakointiin ja purkutöistä rakennus­urakointiin Keski-Suomen seudulla. Meiltä saat myös laadukkaita metalli­tuotteita. Ota meihin yhteyttä ja kerro, kuinka voimme palvella sinua.

 


Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn ja verkkolaskujen vastaanottoon tehostaaksemme laskujen käsittelyä. Käsittelemme ostolaskumme Visman Fivaldi-ohjelmistolla. Verkkolaskuja vastaanottava operaattorimme on Osuuspankki.

Toivomme, että saamme teiltäkin jatkossa verkkolaskuja. Myös sähköpostitse tai postitse laskutusosoitteeseemme tulevat laskut tulevat totuttuun tapaan perille.

Verkkolaskutuksen tiedot:

Verkkolaskutusosoite

Operaattori

Välittäjän tunnus

Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy

003709271982

Osuuspankki

OKOYFIHH

Laskut sähköpostitse:

sanna.sillanpaa@tilitaloaaltonen.fi

Postitetun laskun osoite:

Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy

c/oTilitalo Aaltonen Oy

Sepänkatu 14 C 22

40720 Jyväskylä

Muu posti:

Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy

Mäkirinne 1

42300 Jämsänkoski

Ystävällisin Terveisin:

Jämsän Metalli ja Kuljetus Oy

Mikäli verkkolaskutuksesta tulee kysyttävää:

Sanna Sillanpää

Tilitalo Aaltonen Oy

044 722 59 64

sanna.sillanpaa@tilitaloaaltonen.fi

Toimitusjohtaja
Jorma Muhonen
jorma.muhonen@jmkoy.fi
+358 400 542 656

Työpäällikkö
Hannu Kantola
hannu.kantola@jmkoy.fi
+358 404846977

Työnjohtaja, metallityöt
Petri Peltonen
petri.peltonen@jmkoy.fi
+358 40 547 9656

Työnjohtaja, maanrakennus
Juha Tyry
juha.tyry@jmkoy.fi
+358 400 547 715

Toimistosihteeri, laskutus ja toimistopalvelut
Pia-Maria Tyry
pia-maria.tyry@jmkoy.fi
+358 40 8364 537

Rakennuspalvelut
Arttu Kaukonen
arttu.kaukonen@jmkoy.fi
+358 40 587 7833